суббота, 17 ноября 2012 г.
Модуль 11
Дуже цікаво і корисно!!! Мені сподобалась структура тренінгу і завдання, що ставились перед учасниками. Буду обовязково використовувати отриману інформацію в майбутньому.
понедельник, 5 ноября 2012 г.
Модуль 10.
Модуль присвячений був можливостям використання різних технологій постановки питань, обговоренню можливих варіантів використання питань в різних предметах, при різних типах уроків.
Ми на етапі завершення, а тому важливими стали питання доробки презентацій, створення фасилітаційного інструментарію у вигляді презентації-підказки. Доробляємо плани вивчення теми, переглдаємо свої проекти, ділимось враженнями, можливостями нових проектів, об'єднання в предметні проекти. Доповнюємо Портфоліо. Ми в передчутті завершення.
Все слід робити по гарячих слідах...
.
Всього найкращого !
Модуль 9. Рефлексія.
В цьому модулі ми навчилися диференційовано підходити до оцінювання учнів в проекті, враховуючи індивідуальні особливості, навчальні можливості кожного учня. Ми оцінили себе, наскільки спроможні конструктивно оцінити інших, щоб не тільки підхід був диференційований,але і відчуття. Зрозуміло, що найкраще оцінювати дітей, використовуючи завдання, які містять креативний елемент, оскільки не всі діти спроможні забезпечити свою увагу на виконання рутинних завдань, а внесення певної міри творчості, різних ілюстративних елементів, створять ситуації успіху для інших. І, звичайно, спілкування вчителя з учнями та використання гумору не потребують диференціації.
пятница, 2 ноября 2012 г.
Модуль 8. Рефлексія.
Чесно: сьогодні важкий день. Не можна так багато виконувати в один день. Оцінювання -найважча робота. Залишились лише найвитриваліші. Оцінити іншого, коли думаєш по-іншому, означає просто оцінити без емоцій. Ми оцінювали роботи -учнівські презентації. Приємно, коли тебе хвалять, але не хочеться такого. Краще незгода, сумнів, заперечення. Вчились ми оцінювати роботи учнів на різних етапах з використанням методів та інструментів оцінювання.подумала, що краще кожен модуль окремо вивчати. На один день-один модуль. Не всі добре володіють комп'ютером.
Так багато сьогодні, що вже не пам'ятаю всього. Бачу: наш тренер дуже замучився: хоче всім підказати.
Всього найкращого!
четверг, 1 ноября 2012 г.
Модуль5. Рефлексія.
Привіт! Сьогодні - нові звершення:- обговорення презентацій конкурентів: вишукування (а що як краще?)в презентації сусіда позитивних моментів презентації, власних ідей та сумнівів.
- знайомство з авторським правом ( не думаю, що в нас цього дотримуються: в нас "спотворені"закони, щоб їх порушувати),
- створення закладок ( яка багата уява - БобрДобр)
Позитивним є:
- обговорення власного продукту з кимось: погляд іншими очима, іншими знаннями, а може якась гарна ідея. Добре, якщо ще й похвалять.
- ознайомлення з тим, що існують чіткі закони про захист ваших ідей;
Модуль 6. Рефлексія.
Ну як вчитель без педради! Педрада у WiKi.Потім допрацюю...
среда, 31 октября 2012 г.
Модуль 4. Рефлексія.
Привіт ! Крок за кроком, безболісно, підходимо до створення робіт. Великим кроком стало сьогодні створення анкетування он-лайн, ознайомлення з різними методами та інструментами оцінювання. Методи дуже корисні і цікаві, схожі до психологічного консультування: методом асоціацій дійти до розуміння суті проблеми.Найзахопливішим стало створення презентацій, оскільки всі працювали спільно і питання один-одного стали захопливішими. Відразу можна було пригадати свої знання з предмету і порівняти з закономірностями свого предмету викладання. Для багатьох презентації стали відкриттям континенту.
Всі справді працювали. Подяка тренеру за ультраактивність та інтелектуальні можливості.
Все чудово. Така робота зближує людей. А спогади будуть приємні.
вторник, 30 октября 2012 г.
Модуль 3. Рефлексія.
Сьогодні я набралася впевненості, що вже маю ключове питання, вже сформувала питання, які діти досліджуватимуть, підготувала буклет, а наш тренер таке класне питання запропонував... Цікаво, може він сам його і виконає?Вчителі працюють з ентузіазмом, вибрали гарні питання (аж жаба дусить, (то я про Вероніку)). Які розумнички. Планують, як представлятимуть продукт: і виступи, і фотографії, буклети, газети і т.д.....
З цілями проблем не виникло, оскільки для наочності були: таксономія Блума та вищі навчальні цілі, державні стандарти.
Продовження далі...
Модуль 2. Рефлексія.
Переглянула презентацію "Як захистити вільшанку?". Дуже просто і доступно. Думаю такого саме треба людям а, особливо, дітям. Щоб було близько та відповідно до регіону і його потреб. Такі речі надихають та дають приклад. Тільки б не пропав запал, щоб "порох в порохівницях" не закінчився...
І ще: дуже детальний план вивчення теми: розжований. Усвідомити б самій і передати іншим. Це дисциплінує.
Гарного дня!
понедельник, 29 октября 2012 г.
Модуль 1. Рефлексія.
Робота в новій програмі не викликала труднощів. Цікаво вивчати щось нове. Прочитала цікаву цитату в програмі: "Бути освіченим в XXI столітті не означає отримати освіту, а постійно прагнути вчитися, переучуватись, досягати". Сократ казав: "Пізнай самого себе". Цікаво пізнати:
чи спроможна я сама справитись з зазвданнями? Чи зможуть потім діти так працювати? Полегшенням для мене в цій роботі було те, що
1) я працювала вже в Інтелі-першій версії і навички вже в мене є; 2)з комп'ютером можу працювати, орієнтуюсь яку "кнопочку тиснути";
3)тренер "бігає" поміж нас і підказує всім: якщо не знатиму, то хоч підслухаю, що говоритиме іншим( не буду ж питатись, що та як);
4) добре, що невелика група людей;
5)вчителі досить позитивно оцінюють роботу: зацікавились. Принаймі ніхто вже не жаліється на те, що їх "втягнули";
6) простота портфоліо.
Трохи незвичним та незручним було:
1) пересування сторінок по-горизонталі;
2)велика кількість інформації;
3) велика кількість реєстрацій;
4) холод...
5) я була неуважна і в анкеті не вказала правильну адресу.
Взагалі, немає жодних труднощів. Буду вчитись...
Подписаться на:
Сообщения (Atom)